Instalacja grzewcza to zespół urządzeń i komponentów  Instalacji , od którego zależeć będzie komfort pomieszczeń w domach czy mieszkaniach oraz szybki dostęp do ciepłej wody użytkowej. Poszczególne rozwiązania konstrukcyjne różnią się od siebie możliwościami, zasadą działania oraz rodzajem niezbędnych urządzeń zasilających i oddających ciepło w pomieszczeniach.

 

Wykonujemy instalacje grzewcze wewnętrz mieszkań, domów i budynków wielkopowierzchniowych na ternie woj. łódzkiego

Naszą ofertę montażu instalacji grzewczych kierujemy do inwestorów prywatnych jak i deweloperów i generalnych wykonawców na terenie woj. łódzkiego.

Profesjonalne Usługi kompleksowych instalacji grzewczych

Instalacje grzewcze tradycyjne

Zajmujemy się wykonawstwem instalacji centralnego ogrzewania w systemach zamkniętych oparach na różnego rodzaju kotłowniach.  

Instalacje grzewcze dla budynków energooszczędnych

Na rynku działamy od 2007 roku. Wdrożyliśmy techniki i wytyczne wykonywania instalacji grzewczych dla budynków energooszczędnych. Posiadamy duże doświadczenie w budowaniu instalacji energooszczędnych spełniających wytyczne projektowe.

Instalacje grzewcze -
ogrzewanie podłogowe

Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego w budynkach jedno i wielorodzinnych. Dbamy o estetykę i prawidłowy sposób montażu zgodnie z wytycznymi producentów.

Instalacje ogrzewania sufitowego-
dla komfortu

Wiele osób zastanawia się nad sensem i logiką wykonania instalacji ogrzewania sufitowego. w naszym mniemaniu sprawdza się to w 100 % przy instalacjach opartych na pompach ciepła. 

Pompy ciepła - montaż

Instalacja pompy ciepła w dzisiejszych czasach to niemalże standard w nowo budowanych budynkach jedno i wielorodzinnych. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i co najważniejsze wiedzę w tej dziedzinie. Wykonaliśmy instalacje oparte na na małych mocach urządzeń po duże i skomplikowane kaskady pomp ciepła. 

Wykrywanie nieszczelności
w sieciach wodociągowych

Zajmujemy się wykrywaniem przecieków na rurociągach sieci wodociągowych oraz badaniem prowadzącym do lokalizacji miejsc przecieków przyłączy wodociągowych.

Wykonujemy usługi lokalizacji nieszczelności na rurociągach sieci gazowych, zarówno na magistralach, jak i odejściach, czy przyłączach do budynków. Prace wykonujemy z najwyższą starannością i ostrożnością.

Skutecznie wykrywamy przecieki oraz nieszczelności w sieciach ciepłowniczych. Wspieramy się sprawdzonymi metodami i profesjonalnym sprzętem.

Zajmujemy się wykrywaniem przecieków, zatorów oraz inspekcją i sprawdzaniem sieci kanalizacyjnych. Pomagamy firmom i klientom indywidualnym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie pojawia się nieszczelność sieci kanalizacyjnej.

Usługi hydrauliczne Łódź - montaż instalacji sanitarnych

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków na instalacjach wodnych kanalizacyjnych i wodociągowych. Wykonujemy naprawy hydrauliczne uszkodzonych instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Usuwamy skutki zalania obiektów poprzez osuszanie budynków. Na rynku polskim jesteśmy od 2007 r. i od tego czasu poszerzamy swoje usługi o nowe działy branży instalacyjnej.