Instalacja sanitarna  to zespół, instalacji budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynku, w zakresie  mediów takich  jak: woda, powietrze i gaz. W skład instalacji sanitarnych wchodzą: instalacja wodna wody zimnej, wody ciepłej, wody cyrkulacyjnej,  instalacja kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej.

Wykonujemy instalacje sanitarne wewnętrz mieszkań, domów i budynków na ternie woj. łódzkiego

Naszą ofertę montażu instalacji sanitarnych kierujemy do inwestorów prywatnych jak i deweloperów i generalnych wykonawców -woj. łódzkie

Profesjonalne Usługi kompleksowych instalacji sanitarnych

Instalacje wody zimnej -
montaż instalacji

Zajmujemy się wykonawstwem instalacji wody zimnej wewnątrz budynków. Stosujemy zarówno sprawdzone przed laty technologie montażowe jak i nowoczesne technologie systemowe oparte na komponentach znanych i szanowanych producentów. Nasze usługi wykonujemy w Łodzi i okolicznych miejscowościach.

Instalacje wody ciepłej - usługi instalatorskie

Na rynku działamy od 2007 roku. Wdrożyliśmy szereg nowych usług, tak aby zapewnić komfort użytkowania instalacji sanitarnych naszym klientów przez wile lat użytkowania.  

Instalacje gazowe wewnętrzne i zewnętrzne - zadbaj o komfort

Usługi montażu instalacji gazowych wykonujemy na terenie Łodzi i okolic. u nas cały przejdziecie Państwo cały proces bez zbędnych formalności. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu do wykonania instalacji gazowej.

Instalacje kanalizacji wewnętrznej

W ramach kompleksowej usługi instalatorskiej zaprojektujemy i wykonamy instalacje kanalizacją, zaczynając od tradycyjnej instalacji grawitacyjne po skomplikowane układy podciśnieniowe i przepompownie kanalizacyjne.

Instalacje technologiczne wewnętrzne

Instalacja technologiczne, głównie wykonujemy dla inwestorów gdzie doprowadzenie odpowiedniego medium do danego aparatu technologicznego jest niezbędne do procesów technologicznych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nitki tj, ciepła, chłodu, przesyłu substancji chemicznych i spożywczych.

Serwis i obsługa pogwarancyjna

Naprawa awarii hydraulicznych w łodzi oraz w okolicznych miejscowościach z naszą firmą ciągnie ze sobą szereg zalet:

  • naprawę uszkodzonej rury,
  • brak zbędnych i kosztownych robót budowlanych, wykopów, kucia,
  • szybki czas naprawy po wykryciu uszkodzonej rury,
  • przygotowanie dokumentacji dla ubezpieczyciela w celu zwrotu kosztów za awarię hydrauliczną.

Wykrywanie nieszczelności
w sieciach wodociągowych

Zajmujemy się wykrywaniem przecieków na rurociągach sieci wodociągowych oraz badaniem prowadzącym do lokalizacji miejsc przecieków przyłączy wodociągowych.

Wykonujemy usługi lokalizacji nieszczelności na rurociągach sieci gazowych, zarówno na magistralach, jak i odejściach, czy przyłączach do budynków. Prace wykonujemy z najwyższą starannością i ostrożnością.

Skutecznie wykrywamy przecieki oraz nieszczelności w sieciach ciepłowniczych. Wspieramy się sprawdzonymi metodami i profesjonalnym sprzętem.

Zajmujemy się wykrywaniem przecieków, zatorów oraz inspekcją i sprawdzaniem sieci kanalizacyjnych. Pomagamy firmom i klientom indywidualnym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie pojawia się nieszczelność sieci kanalizacyjnej.

Usługi hydrauliczne Łódź - montaż instalacji sanitarnych

Specjalizujemy się w montażu i serwisowaniu instalacji sanitarnych i grzewczych. Nasze usługi wykonawcze kierujemy do klientów indywidualnych, generalnych wykonawców i zarządców nieruchomości