Lokalizacja Wycieków Instalacji Wodnych

Woda, Kanalizacja, Ogrzewanie, Przyłącza Wodociągowe

W czym możemy pomóc?

 • wykrywanie nieszczelności
 • wykrywanie przecieków
 • szukanie przecieków
 • przecieki
 • próba szczelności
 • termowizja
 • badanie kamerą termowizyjną
 • lokalizacja nieszczelności
 • lokalizacja przecieków
 • lokalizacja wycieków
 • wycieki
 • hydraulik
 • pęknięta rura

OFERTA

Lokalizacja wycieków instalacji wodnych

– lokalizacja wycieków centralnego ogrzewania
– lokalizacja wycieku wody ciepłej i zimnej
– lokalizacja wycieku kanalizacji
– lokalizacja wycieku przyłącza wodociągowego
– korelacja szumów sieci wodociągowej
– próby szczelności
– usuwanie wycieków instalacji

OFERTA

Badanie szczelności dachu

– lokalizacja przecieków dachów płaskich
– lokalizacja przecieków tarasów, balkonów
– lokalizacja przecieków garaży podziemnych
– próby szczelności dachów płaskich
– badania szczelności hydroizolacji
– badania wilgotności materiałów budowlanych
– przeglądy okresowe dachów płaskich

OFERTA

Osuszanie budynków

– osuszanie warstw izolacji
– osuszanie z wilgoci technologicznej
– osuszanie budynków
– osuszanie po zalaniu
– pomiary zawilgocenia
– osuszanie dachów
– osuszanie dokumentów
– elektroosmoza

OFERTA

Ozonowanie i odgrzybianie

– ozonowanie pomieszczeń
– dezynfekcji pomieszczeń
– usuwanie przykrego zapachu
– usuwanie roztoczy z otoczenia
– zwalczanie insektów
– odgrzybianie mieszkań

Siła doświadczenia nie ma sobie równych

0
Osuszonych budynków
0
Zlokalizowanych wycieków
0
Zadowolonych Klientów
0
Satysfakcji

Kto pyta, nie błądzi

Firma od lat zajmuje się wykrywaniem przecieków w różnego rodzaju nieruchomościach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również przedstawicielami świata biznesu. Prowadzona przez nas lokalizacja nieszczelności obejmuje szereg różnych działań oraz zastosowanie odmiennych narzędzi. Od lat używamy kamery termowizyjnej, nieobce są nam także inne sposoby na znajdowanie przecieków. Należy do nich chociażby badanie gazem znacznikowym.

Wyciek z dachu

Kolejny częsty problem z kanalizacją to wykrywanie nieszczelności dachów. Zachęcamy klientów, by regularnie sprawdzali swoje dachy pod kątem ewentualnych pęknięć czy szpar. Mniejsze nieszczelności łatwiej bowiem naprawić. Jeżeli istnieje realna przesłanka o wycieku, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Pracownicy sprawnie znajdą problematyczne miejsce. A załatane od razu nie będzie przekładało się na coraz większe uszkodzenie poszycia dachowego. Wykrywanie przecieków tego rodzaju to jedna z naszych specjalności. Takie usługi świadczymy bardzo często, ponieważ dachy są tą częścią konstrukcji domu, która jest najbardziej narażona na negatywny wpływ wody pochodzącej głównie z opadów atmosferycznych.

Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, innowacyjnymi technologiami, wiedzą i doświadczeniem. Lokalizacja przecieków to zadanie, w którym zdążyliśmy się już wyspecjalizować. Nie obawiamy się wyzwań, chętnie podejmujemy się trudnych zlece

Wyciek z basenów

Wśród naszych klientów rośnie grono właścicieli basenów. Wiele osób marzy o posiadaniu choćby niewielkiego zbiornika obok swojego domu. Kiedy pojawiają się problemy, zgłaszają się do nas oburzeni właściciele basenów, skarżący się na błędy wykonawców. Uspokajamy, wycieki basenów to rzecz powszechna i normalna, zwłaszcza biorąc pod uwagę zużycie kanalizacji, jej zróżnicowanie oraz poddawanie powierzchni basenu nieustannemu działaniu wody. Dobra informacja jest natomiast taka, że nasza firma ma świetne wyniki jeżeli chodzi o wykrywanie nieszczelności basenów. Dobieramy do tego zadania odpowiednia techniki i narzędzia w zależności od najbardziej prawdopodobnego źródła problemu. Jesteśmy w stanie sprawdzić całą konstrukcję. I jeżeli wyciek faktycznie ma miejsce, na pewno go znajdziemy.

Dyspozycyjność i terminowość

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną, terminową obsługę. Jesteśmy w stałej gotowości, by pomagać. Bez znaczenia czy chodzi o niewielkie zalanie łazienki, a może poważniejszy problem z przeciekającym dachem czy kanalizacją dużego budynku. Nie odwlekamy wykonania zlecenia, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że woda krążąca w sposób niekontrolowany powoduje ogromne szkody. Może też całkowicie zniszczyć budynek. Już podczas pierwszego kontaktu przedstawiciel naszej firmy zbierze wstępne informacje i pokieruje klientem w kwestii podjęcia kolejnych środków ostrożności. Wykonana przez naszych fachowców lokalizacja przecieków będzie odbędzie się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. W międzyczasie podpowiemy, co można zrobić w celu zminimalizowania strat. Cenimy sobie terminowość, wywiązujemy się z podjętych zleceń. Nasi pracownicy przyjeżdżają w umówionym dniu oraz o określnej godzinie. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że naszym klientom zależy na czasie. Szczególnie gdy na skutek wadliwej kanalizacji nie mogą korzystać z dostępu do bieżącej wody.

Zlokalizujemy każdy przeciek

Wykonywana przez nas lokalizacja wycieków to skuteczna metoda namierzania nawet mikroskopijnych uszkodzeń systemu kanalizacji. W zależności od warunków oraz potrzeb dopasowujemy odpowiednią metodę działania. W wielu przypadkach jest to badanie kamerą termowizyjną. Stosowana jest najczęściej podczas wycieku ciepłej wody. Nasi specjaliści mają jednak na swoim koncie także sukcesy w znajdowaniu tą metodą wycieków chłodnego płynu. Wiele zależy tu bowiem od doświadczenia, bogatej wiedzy na temat konstrukcji kanalizacji oraz znajomości specyfiki sprzętu. Kamery termowizyjne najczęściej stosowane są do znajdowania ubytków kanalizacji wewnętrznej, rzadziej też zlokalizowanej na zewnątrz. Ich największą zaletą jest brak konieczności ingerowania w system kanalizacyjny. Próba szczelności może się odbywać także przy użyciu gazu znacznikowego. To rozwiązanie stosujemy szczególnie chętnie z uwagi na jego skuteczność i dokładność podawanych wyników. Nie we wszystkim miejscach uda się zastosować gaz znacznikowy, ale wszędzie gdzie tylko jest to możliwe, pracujemy z jego wykorzystaniem. Odnotowaliśmy już spore sukcesy między innymi w wykrywaniu przecieków w kanalizacji zewnętrznej. Gaz jest substancją łatwo przenikającą przez różne warstwy materiałów, co ułatwia zlokalizowanie problemu. Dodatkowo tego rodzaju szukanie przecieków nieszczelności pozwala dotrzeć do nawet najmniejszych wad czy uszczerbków w systemie. Szerokie spektrum działania sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim klientom. Skala ich problemu nie ma tu znaczenia. Chodzi o to, by jak najszybciej wskazać źródło wycieku i go zneutralizować.