Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów takich jak Rothenberger czy ABE. Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w szybkim czasie. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny podchodzą do powierzonego zadania skracając czas oczekiwania do minimum, zachowując przy tym wszelkie zasady sztuki budowlanej. Główną naszą specjalizacją w dziale serwisu jest mechaniczne udrażnianie rurociągów, kamerowanie kanalizacji i ciśnieniowe przepychanie rur.  W razie problemów zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych z całego kraju

Dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz mieszkań z Łodzi i całego woj. łódzkiego

Profesjonalne Usługi kamerowania przewodów kanalizacyjnych

kamerowanie kanalizacji

DLACZEGO MONITORUJEMY RURY?

Źródłem zalania często bywa niesprawna instalacja wodna czy kanalizacja. Dlatego warto rozważyć zbadanie stanu swojej instalacji. Oferujemy usługę inspekcji kanalizacji mikrokamerą. Codziennie pomagamy Państwu w rozwiązaniu problemów nieszczelnych instalacji, wykrywamy wycieki na terenie praktycznie całej Polski. Po prostu –  lubimy to co robimy !

INSPEKCJA KANALIZACJI | MONITORING KANALIZACJI

 

Monitoring Rur.
  • Inspekcja TV kanalizacji (w zakresie średnic od 50 do 500 mm) z zapisem  na nośniku DVD, spadkami i raportem, pomiar owalności i uszkodzeń rur
  • Odbiory powykonawcze instalacji kanalizacji, kompleksowy monitoring sieci kanalizacyjnej
  • Ocena stanu faktycznego kanałów kanalizacyjnych
 
monitorujemy przewody kanalizacyjne
próby szczelności kanalizacji

PRZEBIEG PROCESU INSPEKCJI

Jak przebiega MONITORING Kanalizacji ?

Nasz Specjalista czyli operator  kamery wprowadza głowicę  do przewodu kanalizacyjnego, a następnie  obserwuje obraz na ekranie monitora określając stan techniczny odcinka kanalizacji.

Co uzyskujemy?

  • precyzyjny przebieg trasy kanalizacji
  • lokalizację uszkodzonego odcinka rurociągu
  • pomiary spadku instalacji.
  • pomiar zanieczyszczeń dna kanału.
  • pełny raport i protokół z inspekcji.
  • dokumentacje do odbioru obiektu.
 

Monitoring kanalizacji ma zastosowanie przy takich działaniach jak:

Wykrywanie nieszczelności kanalizacji

Wykrywanie zatorów

Inspekcja - odbiory instalacji

Świat instalacji
Świat instalacji
Świat instalacji
Świat instalacji

Wykrywanie przecieków​

Świat instalacji

Wykrywanie zatorów

Świat instalacji

Inspekcja, sprawdzanie

Jakich kamer używamy

do celów inspekcji

Inspekcja kanalizacji to nie tylko włożenie głowicy na przewodzie do rury i zerknięcie co tam jest. Profesjonalny monitoring to odpowiednie dopasowanie głowicy i przewodu do średnicy rury, rodzaju użytego materiału instalacyjnego czy ilości załamań i zmian kątów w badanym przewodzie.

specjalistyczne kamerowanie rur

KAMERY MICRO

Kamery micro wykorzystujemy do zakamarków, do miejsc gdzie zwykłą kamerą endoskopową nie wejdziemy. Dużym atutem jest to że możemy strumień obiektywu skierować w 4 różnych kierunkach.

mini kamery do monitoringu

KAMERY NANO

Kamery nano to klasa sama w sobie średnica głowicy pozwala nam na zbadanie odpływów liniowych w łazience czy sprawdzenie poprawności wykonania przy dużej ilości załamań także tych 90 stopniowych.

kamera wpychana -u usługi monitoringu łódź

KAMERY WPYCHANE

Kamer wpychane charakteryzują się dużym obszarem widoczności przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej widoczności. Bardzo często wykorzystujemy je  do średnic od 75 do 110 mm.

kamerowanie odpływów łódź

KAMERY WPYCHANE 60M

Kamery wpychane o długości 60m świetnie nadają się do sprawdzenia długich odcinków. Ich włókno świetnie utrzymuje stabilność i pokonuje łagodne łuki wbudowane w sieć kanalizacyjną.

specjalistyczne kamerowanie rur

KAMERY OBROTOWE STANDARD

Dzięki  inteligentnej kamerze panoramicznej sprawdzimy nawet najbardziej odległe kąty. Kamera jest jedną z najmniejszych w swoim rodzaju – umożliwia badanie rur o średnicy od 50 mm.
kamerowanie odpływów łódź

KAMERY OBROTOWE MAXI

Kamery obrotowe maxi wpychane do panoramiczne kamery dzięki którym znajdziemy najmniejsze nieprawidłowości w Państwa instalacji. Zakres zastosowania 75 -300 mm

monitoring rur łódź

KAMERY SAMOJEZDNE MINI

Kamery samojezdne mini  stosujemy już od średnicy 100 mm. Jesteśmy w stanie wjechać w sprawdzany kanał na odległość aż 120 m.

kamerowanie rurociągów

KAMERY SAMOJEZDNE STANDARD

Standardowe kamery samojezdne to sprzęt który stosujemy do kanałów które mają nieznaną historię powstania. Dzięki swojej masywnej konstrukcji są w stanie pokonać różne przeszkody.

kamerowanie odpływów kanalizacyjnych

KAMERY SAMOJEZDNE MAXI

Kamery maksi to sprzęt do „dużych i precyzyjnych monitoringów” pracują w kanałach o średnicy od 400 do 600 mm. Najczęściej wykorzystujemy je do sieci przemysłowych.

Dlaczego my?

Wzorowy kontakt

Dużą wagę przykładamy do jakości obsługi naszych Klientów. Doskonale wiemy, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i zrealizowania wszystkich oczekiwań, potrzeb naszych Klientów

Najwyższa jakość wykonania

Korzystamy wyłącznie z markowego sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie zaowocowało fachem w ręku. Po nas się nie poprawia.

Mobilność

Jesteśmy mobilni – w dowolne miejsce województwa łódzkiego dojedziemy w jedną godzinę. To szczególnie ważne, zwłaszcza w przypadku nagłych awarii. Jesteśmy niezawodni.

Bezpieczeństwo

Z awarią kanalizacji nie ma żartów – dobrze to wiemy i zawsze stajemy na wysokości zadania. Nasze pogotowie reaguje niezwłocznie i sprawie. Nasz serwis gwarantuje bezproblemowe użytkowanie instalacji kanalizacyjnych.

Monitoring kanalizacji w liczbach​

0
wykrytych wycieków
0
skamerowanych kanałów
0
zadowolonych klientów

Usługi uzupełniające proces kamerowania

mechaniczne przepychanie kanalizacji

Mechaniczne czyszczenie kanalizacji

Codziennie pomagamy Państwu w rozwiązaniu problemów różnego rodzaju. Te związane z kanalizacją należą do nadrzędnych i najbardziej uporczywych. Proponujemy usługi czyszczenia kanalizacji metodą mechaniczną przy użyciu nie tylko sprężyn elektrycznych ale także innowacyjnych urządzeń które radzą sobie z tłuszczem, kręte, korzeniami czy wylaną i zastygniętą zaprawą.

ciśnieniowe przepychanie kanalizacji

Ciśnieniowe udrażnianie rur

Świadczymy usługi specjalistycznego udrażniania odpływów metodą hydrodynamiczną czyli wodą pod wysokim ciśnieniem. Metoda ta stosowana jest często w procesie kamerowania kanalizacji w celu uzyskania doskonałego obrazu w badanym przewodzie kanalizacyjnym.