Osuszanie Budynków Po Zalaniu

Osuszanie Warstw Podłogi - Osuszanie Podposadzkowe

 Profesjonalne osuszanie budynków. Stosujemy wyłącznie  sprawdzone i bezpieczne technologie osuszania.

AWARIA – Zalane Mieszkanie ! Dzwoń tel. 509-660-215 Obsługujemy Całe województwo łódzkie !

Dbając o jak najlepszą jakość świadczonych usług szczególny nacisk kładziemy na szybką realizację zleceń, miłą i kompetentną obsługę oraz profesjonalizm
osuszanie posadzki na tarasie

Osuszanie budynków

Co rozumiemy przez osuszanie?
Osuszacze usuwają wilgoć z powietrza (utrzymują wilgotność na poziomie 35% – 40%). Osiągając wymagany próg wilgotności następuje przyśpieszony proces osuszania murów, wylewek (posadzki), ścian czy warstw izolacji.

Więcej informacji

Osuszanie zalanych podłóg

W czasie kiedy nastąpiło zalanie podłogi bardzo często następuje przeniknięcie wody do warstw pod podłogą, ścianek działowych, czy warstw izolacji. Zachodzące zjawisko polega na zaciąganiu wody od dołu na całą ścianę. Następuje tzw. zawilgocenie izolacji ścian.

Więcej informacji
Osuszanie dachu z wilgoci technologicznej

Osuszanie dachów

W udanej akcji gaśniczej pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego.

Więcej informacji
Pomiar zawilgocenia domu

Pomiary Wilgotności

Co proponujemy?

Więcej informacji
0
osuszonych budynków
0
specjalistycznych urządzeń
0
zadowolonych klientów
0
Satysfakcji

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. Wiemy jak uciążliwe jest doprowadzenie budynku do stanu pierwotnego dlatego w tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów takich jak Trotec czy Corroventa. Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac do minimum. Głównią naszą specjalizacją jest osuszanie po awariach instalacji sanitarnych, grzewczych , po powodzi, bądź gwałtownych ulewach czy skutkach akcji gaśniczych. Skupiamy się na obszarze całego województwa łódzkiego.

Klienci o nas!

Kontakt

Wyślij zgłoszenie dobrze

Świat Instalacji Grzewczych

Łukasz Anuszczyk

92-637 Łódź, ul. Feliksińska 12

509 66 02 15
509 66 00 16