Montaż wodnych instalacji

Montaż Instalacji wodnej Łódź

Wykonujemy prace związane z instalacjami wodnymi. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na wykonanie instalacji w systemach odpowiednich do dobranych przez inwestora odbiorników wodnych czyli natrysków, umywalek, zmywarek, brodzików itp. Piszemy o tym z uwagi iż niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu że nieprawidłowo wykonana instalacja wodna może nie być odporna na rozszerzalność liniową materiałów oraz wzrost objętości cieczy pod wpływem zmiany temperatury, a powstałe na jej skutek naprężenia instalacji mogą doprowadzić do jej przerwania i i niespodziewanej awarii. 

 

JAKIE RODZAJE INSTALACJI WODNYCH WYKONUJEMY w Łodzi?

Instalacje wodne w budynkach jednorodzinnych

Instalacja sanitarna w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu rządzi się innym rozplanowaniem prac niż duże budowy. W pierwszej fazie uzgadniamy z właścicielem rozplanowanie przyborów sanitarnych, harmonogramu przeprowadzania prac i rodzaj zastosowanego materiału. Najczęściej w domach instalacja wykonywana jest z materiałów  typu polipropylen czy pex/al/pex czy inoxu. Rozplanowanie i wykonanie instalacji z uwagi na ograniczone miejsca wiąże się z dużą ilością kombinacji  oczywiście zgodnej ze sztuką budowlaną.

 

Instalacje wodne w budynkach wielorodzinnych - bloki

Wykonujemy duże instalacje sanitarne oparte na skomplikowanych schematach instalacyjnych w oparciu o nowe technologie. Swoją ofertę kierujemy do małych i dużych deweloperów oraz generalnych wykonawców.

Instalacje wodne budynkach pasywnych / energooszczędnych

Nowoczesna technika sanitarna charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i coraz to bardziej skomplikowanymi układami hydraulicznymi. Instalacje wodne w obiektach pasywnych wykonuje się w coraz to nowszych technologiach montażowych. My jako firma z doświadczeniem posiadamy odpowiednie kwalifikacje zawodowe i coraz to nowsze maszyny i narzędzia. nie boimy się powiedzieć że jesteśmy w stanie wykonać każdą instalację.