Ozonowanie na terenie Łodzi i okolic - szybko, bezpiecznie i skutecznie?

Firma Świat Instalacji zajmuje się usługami profesjonalnego ozonowania. Ozon to jedna z naszych bezinwazyjnych metod dezynfekcji, która zapewnia bezpieczeństwo i gwarantuje dobry efekt w usuwaniu alergenów, roztoczy, grzybów czy nieprzyjemnych zapachów. Zabieg ozonowania przeprowadzamy w każdym miejscu, które wymaga bezwzględnej czystości i sterylności oraz usunięcie nieprzyjemnych i szkodliwych dla środowiska zapachów zagrażających zdrowiu. Jeśli szukasz fachowej firmy, zajmującej się usługami ozonowania zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy odzyskać świeżość Twoim pomieszczeniom i przywrócimy je do pełnego funkcjonowania.

Co to jest ozonowanie?

Ozonowanie to proces bezpiecznej i skutecznej dezynfekcji pomieszczeń, przy użyciu ozonu który jest uznawany jako jeden z silniejszych środków dezynfekujących. Ozonowanie znacznie minimalizuje szanse na pojawienie się alergenów. Powietrze po ozonowaniu jest czyste, wolne od roztoczy, grzybów alergenów i wirusów. Ozonowanie przeprowadzamy głównie wtedy gdy chcemy:

  •  pozbyć się nieprzyjemnych zapachów np. na skutek wycieku z rur, po zalaniach, pracach wykończeniowych czy tez po pożarze
  • usunąć z pomieszczeń różnego rodzaju drobnoustroje
  • zachować wysoką higienę przestrzeni
  • pozbyć się wilgoci oraz pleśn

Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń

Nasza firma – Świat Instalacji zajmuje się ozonowaniem również mieszkań na terenie Łodzi i woj. łódzkiego. Ozonowanie jest procesem bezinwazyjnym i nie ingeruje w nasze zdrowie. Przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności gwarantujemy 100% bezpieczeństwa, dlatego ozonowanie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu nie tylko w mieszkaniu ale również z pomieszczeniach usługowych czy biurowych. Zastosowanie ozonu – czyli gazu o silnych właściwościach utleniających to idealne rozwiązanie jeśli chcesz z mieszkania pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, roztoczy, alergenów czy drobnoustrojów. Ponadto, ozon przenika również do przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji, oczyszczając je z wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów i alergenów.

Ozonowanie mieszkania polega na wykorzystaniu reakcji chemicznej ozony polegającej na wchodzeniu w działanie ze związkami organicznymi o szkodliwym wpływie na ludzki organizm takimi jak pleśń, grzyby (oraz ich zarodniki), drobnoustroje (bakterie, wirusy, pierwotniaki, roztocza, alergeny). W efekcie w pomieszczeniu giną wszystkie szkodliwe związki, a w powietrzu pozostaje świeży, delikatny zapach. Powietrze jest czyste, świeże i  bogatsze w dobroczynne substancje. Dzięki czemu lepiej się oddycha, zwłaszcza osobom z chorobami przewlekłymi. Do ozonowania mieszkań używane są specjalne generatory ozonu, które powodują zupełnie zniszczenie szkodliwych substancji i ich eliminację z pomieszczenia. Wytwarzane cząsteczki ozonu w czasie rozkładu powodują uwalnianie cząsteczki tlenu, która łącząc się ze wspomnianymi związkami powodują ich neutralizowanie.

Ozonowanie na terenie Łodzi i okolic - szybko, bezpiecznie i skutecznie?

Ozonowanie na terenie Łodzi i okolic - szybko, bezpiecznie i skutecznie?